Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
SMART HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

SIK SORULAN SORULAR

Smart Edop yapay zeka destekli bilişsel gelişim ve zeka oyunu platformu hakkında sık sorulan soruları inceleyebilir, daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Smart nedir?

Smart, İlköğretim düzeyindeki öğrenciler yapay zeka temelli, bilişsel beceri ve beyin gelişimini destekleyen bir oyun platformudur. Zeka oyunları, matematik soruları, akıl yürütme, eşleştirme, bulmaca gibi zengin içerikler mevcuttur.

Dil seçeneği nedir?

Smart Edop zeka gelişim platformu tüm dünya çapında kullanılan bir oyun platformudur. Oyunumuzu istediğiniz dil seçeneğini seçerek oynayabilirsiniz. 

Smart kimler için uygundur?

Smart Edop tüm öğrencileri için uygundur. Tüm dünya çocukları oyunlarımızı istediği dil seçeneğini seçerek oynayabilir.

Ebeveyn kontrol paneli nedir?

Ebeveyn kontrol paneli, çocukların Smart Edop oyunlarını oynadıkça elde ettiği skorları görerek ilerleme düzeylerini ve eksiklerini takip edebilecekleri paneldir. Çocukarın ne öğrendiklerine dair kapsamlı rehberlik ve içgörüye sahip olabilirsiniz.

Smart ücretli bir uygulama mı?

Smart Edop reklamsız içeriğiyle kesintisiz eğlence ve öğrenme garantisi verir. Bu nedenle ücretsiz deneme sürümümüzün yanında aylık ve yıllık üyelik paketlerimiz mevcuttur. Ücretsiz deneme sürümümüzü incelemek, ücretli paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için uygulamamızı indirebilirsiniz.

Öğrenme güçlüğü çeken çocuklar için faydalı olur mu?

Smart’ta Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Dispraksi gibi özel öğrenme güçlüğü çeken çocuklara yönelik beyin jimnastiği programı ile okuma, yazma ve aritmetik becerilerin geliştirilmesine yönelik içerikler mevcuttur. Bu nedenle eğitime ve sağlığa katkı gösterecek bir oyun uygulamasıdır.

Oyun giriş ekranındaki çark ne işe yarar?

Oyun giriş ekranının sağında bulunan çarkı çevirerek günlük ödüllere ulaşabilirsiniz. Oyunlardaki skorlara bağlı kazandığınız elmaslar ve çarkı çevirerek elde ettiğiniz ödüllerle kendi kasabanızı yaratabilirsiniz.

Bütün telefonlardan oyunu oynayabilir miyiz?

Bütün Android ve IOS cihazlarınızdan; telefon, tablet ve akıllı televizyonlardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.

Smart Edop’u istediğimiz saatlerde oynayabilir miyiz?

Smart Edop uygulamasını internet bağlantınızın olduğu her yer ve her saatte oynamanız mümkündür.

Smart’ta kaç tane oyun vardır?

Smart Edop zengin ve özgün içeriğinde 550’den fazla oyun barındırıyor.

BİLSEM’ e hazırlık için Smart uygulamasını kullanabilir miyiz?

Çocukların, BİLSEM sınavlarına yönelik olarak hazırlanan içerikleriyle Grup Taraması ve Bireysel Değerlendirme sürecinde çocukların ihtiyaç duyduğu çalışmaları sunar. Aynı zamanda okul dersleri için gerekli temelin oluşmasına ve derslerdeki başarının sürdürülmesine yardımcıdır.

Smart oyunlar seviyelere göre mi?

Smart Edop oyunları basitten ileri düzeye doğru, gittikçe zorlaşan oyunlardan oluşmaktadır. Yapay zeka sayesinde oyunların sırası sabit bir düzene göre değil, her çocuğun kendi performansı baz alınarak kişiye özel olarak belirlenir.

Smart Edop sık sorulan sorular, zeka oyunları, bilişsel gelişim, zeka gelişimi, online oyun pc, online oyun oyna, çocuk oyunları, bilsem sınavları