Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
hakkımızda, Smart Edop, zeka gelişimi, bilişsel gelişim, online oyunlar mobil, online oyun oyna, çocuk oyunu indirme, zeka oyunları oyna
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Hakkımızda:

Şirketimiz, eğitim yazılımları ve öğrenciler için öğrenme platformları üreten firmaların desteği ile eğitimci, hukukçu ve yazılımcı girişimciler tarafından 2020 yılı ocak ayında OSTİM Teknopark’ta A.Ş. olarak kurulmuştur.

Şirketimiz Okul Yönetim Yazılımı, İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için Uzaktan Öğrenme Platformu, BİLSEM sınavlarına hazırlık için uygulanan BİLSEM dijital zeka ve gelişim platformu üretmiş ve Türkiye Genelinde de ticari olarak satışlarını devam ettirmektedir.

Uygulamaya Git
KOSGEB

Şirketimiz KOSGEB tarafından desteklenmiştir.

TÜBİTAK

Projemiz TÜBİTAK tarafından onay almıştır.

MEB

İçeriklerimiz MEB müfredatına göre hazırlanmıştır.

HAKKIMIZDA

Amacımız

Smart Edop’un amacı, eğitim sektöründe ve dijital öğrenme platformlarında mevcut durumda yaşanan problemleri ve sıkıntıları ortadan kaldıracak, öğretmen, öğrenci ve velilerin interaktif bir şekilde Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği müfredatlar ve kazanımlar doğrultusunda bir yazılım ve oyunlaştırma sistemi geliştirmektir. Çocukların eğlenerek öğrenmesi, öğrenme sürecinde yetenek kazanımları ile zeka ve bilişsel gelişimlerini desteklemek önceliğimizdir.

Yetenek Kazanımı 100%
Zeka Gelişimi 100%
Eğlence 100%
hakkımızda, Smart Edop, zeka gelişimi, bilişsel gelişim, online oyunlar mobil, online oyun oyna, çocuk oyunu indirme, zeka oyunları oyna